Γ’ Εθνική : Ορίστηκε η αγωνιστική

137

Ξεκινά την Κυριακή το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, σήμερα ορίστηκε η αγωνιστική, καθώς και οι διαιτητές.

Αναλυτικά οι ορισμοί στους τέσσερις ομίλους του Βορρά:

1ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Διδυμοτείχου) ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης (Τσοπουλίδης, Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης))

16:00 (ΔΑΚ Κομοτηνής) Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου (Σιμίδης,
Τερζόπουλος, Κίτσος (Εβρου))

16:00 (Δημοτικό Σερρών) Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου (Πάλιουρας Παπαδόπουλος, Μιχτατζίδης (Μακεδονίας))

16:00 («Ανθή Καραγιάννη») Καβάλα – Άρης Αβάτου (Δρακίδης, Δανδαλίδης, Καραγιάννης (Θράκης))

16:00 (Δημοτικό Ηράκλειας) Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού (Γεωργιτσόπουλος, Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας))

16:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών (Ψωμόπουλος, Βερνέζης, Μάναλης (Καβάλας))

2ος όμιλος

16:00 («Δημήτρης Κοντικάκης») Αγροτικός Αστέρας – Καμπανιακός (Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Πάσαλης (Χαλκιδικής))

16:00 ( Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) ΑΕ Καρίτσας – Ηρακλής ( Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας))

16:00 (Νέας Ραιδεστού) ΑΟ Καρδίας – Πιερικός (Τσαλουχίδης, Γούτας, Χριστάκογλου (Κιλκίς))

16:00 (Δημοτικό Παλαιοχωρίου) Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Αλεξάνδρειας (Τρακαλιανής, Κρύωνας, Αναστασιάδης (Σερρών))

16:00 ( Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά (Μελτζανίδης, Πάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας))

16:00 (Μακεδονικού) Μακεδονικός Νεάπολης – Αλμωπός Αριδαίας (Πολυχρόνης, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας))

16:00 (Τρικάλων Ημαθίας) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Νάουσα (Χανίδης, Μποζατζίδης, Κουφός (Μακεδονίας))

Ρεπό:Κιλκισιακός

3ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Κρανούλας) Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης (Τσέτσιλας, Στεφούδης, Μωυσιάδης (Γρεβενών))

16:00 (ΔΑΚ Καστοριάς) Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου (Τσιμεντερίδης,Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης))

16:00 (Δημοτικό Λευκίμμης) Λευκίμμη – Θεσπρωτός (Μπαΐλης, Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας))

16:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος (Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας))

16:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου (Πάνος, Καραλής, Αντωνίου (Ηπείρου))

16:00 (ΔΑΚ Κοζάνης) Πόντιοι Καραγιαννίων – Αστέρας Παραπόταμου (Λεωνίδας, Μπάλας, Σταφύλας (Τρικάλων))

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

4ος όμιλος

Σάββατο (30/9)

16:00 (Δημοτικό Νεάπολης) ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας (Μπεκιάρης, Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας))

Κυριακή (1/10)

16:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου (Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας))

16:00 (Δημοτικό Οιχαλίας) Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου (Τσιτσανούδης, Τσαπραζής, Νάκας (Λάρισας))

16:00 (Δημοτικό Θηβών) Θήβα – ΑΟ Σελλάνων ( Πόγκας, Πριονάς, Δέλχας (Εύβοιας))

16:00 (Πανθεσσαλικό) Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος (Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Καραγιάννης (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας))

16:00 (Δημοτικό Μαρτίνου) Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων (Ψυχούλας, Φίλος, Παγουράς (Βοιωτίας))

Ρεπό:Αλμυρός