Η «σφυρίχτρα» για Ηρακλή

10

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές για την ερχόμενη αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής, όπου ο Ηρακλής θα δοκιμαστεί στην έδρα του Κιλκισιακού.

Αναλυτικά οι διαιτητές της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος

15η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Διδυμοτείχου) ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα (Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης))

15:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου (Βουρνέλης, Τοροσιάδης, Τασόπουλος (Μακεδονίας))

15:00 (ΕΠΣ Θράκης) Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου (Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Διαμαντής (Εβρου))

15:00 (Δημοτικό Σερρών) Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Ασβεστόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Παπαδόπουλος (Κιλκίς))

15:00 (Δημοτικό Ξηροποτάμου) Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης (Τσακαλίδης, Πασσαλής, Κεχαγιάς (Χαλκιδικής))

15:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (Ψωμόπουλος, Κουκούμης, Καρασαβαΐδης (Καβάλας))

2ος όμιλος

22η αγωνιστική

15:00 («Δημήτρης Κοντικάκης»)Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου (Πολυχρόνης, Βρούζος, Ταγκαλίδης (Πιερίας))

15:00 (Δημοτικό Καρίτσας) ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (Τσιοφλίκη, Στάικος, Παραφέστας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Καρδίας) ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός (Λαθύρης (Φθιώτιδας), Μεταξιώτης, Τσεχελίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας (Ρούσης, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας))

15:00 (Δημοτικό Κιλκίς) Κιλισιακός – Ηρακλής (Μελτζανίδη, Παρασίου, Κελεσίδης (Ημαθίας))

15:00 (Μακεδονικού) Μακεδονικός – Νάουσα (Αγγελούλης, Μάνος, Καραγιάννης (Λάρισας))

15:00 (ΔΑΚ Αλεξάνδρειας) Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός (Χανίδης, Μποζατζίδης, Κουφός (Μακεδονίας))

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος

18η αγωνιστική

14:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Πανλευκάδιος – Λευκίμμη (Σιντόρης, Τίκας Δ., Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας))

15:00 (Δημοτικό Παραποτάμου)Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης (Γκιάφης, Τσιλίκας, Βαλλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός (Ζαμπάλας, Θανασιάς, Κοττορός (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – Πόντιοι Καραγιαννίων (Πανυτσίδης , Τζιαμπάσης , Τζιουβάρας (Κοζανής))

15:00 (Δημοτικό Κομποτίου) Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου (Διώτης, Κουρλός, Μπύρος (Ευρυτανίας))

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος

18η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας (Μαυρίδης, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας))

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου (Γκαραγκάνης, Σαλτσίδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων))

15:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου (Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Βογιατζής, Στεφανής (Καρδίτσας))

15:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου (Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας))

15:00 (Δημοτικό Θηβών) Θήβα – Βόλος (Μανιώτης, Γουρνιάς, Κυριακόπουλος (Αν. Αττικής))

15:00 (Πανθεσσαλικό) Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου (Μανούρας, Τζάνης, Σταφυλάς (Τρικάλων))

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

5ος όμιλος

14η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Μολάων) Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου (Βεργέτης (Αρκαδίας), Τριαντάφυλλος , Σάνος (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Βραχνέϊκων) Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αστέρας Αμαλιάδας (Παναγιωτόπουλος, Καλαμπόκης , Τριανταφύλλου (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Αγίου Αντωνίου) Παλληξουριακός – Αχαϊκή (Καλογεράκος (Ζακύνθου), Αντωνόπουλος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας).

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – Λεωνίδιο (Αυγερινός, Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας))

15:00 (Δημοτικό Πύργου) Πανηλειακός – Ζάκυνθος (Τουρλομούσης, Γκούμας (Μεσσηνίας), Καφετζόπουλος (Λακωνίας))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα (Κάδδας, Γεωργακόπουλος, Τσιρογιάννης (Αχαΐας))

6ος όμιλος

14η αγωνιστική

Σάββατο (3/2)

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Εθνικός – Προοδευτική (Φουκάκης, Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Αντ. (Ηρακλείου))

Κυριακή (4/2)

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου (Στάμος Β., Στάμος Μ., Ματσούκας (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) Ζευγολατιό – Ιάλυσος Ρόδου (Λεμπέσης, Παγουρτζής, Κεφαλιάκος (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Ασπρόπυργος (Καλαμάτας, Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Μουτάφης (Κυκλάδων))

15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Ρόδος (Κουκούλας (Λέσβου), Δουλγεράκης, Καλλής (Αν. Αττικής))

Ρεπό: Κερατσίνι

7ος όμιλος

14η αγωνιστική

Σάββατο (3/2)

15:00 (ΔΑΚ Λέρνας) Ερμής Κιβερίου – Ένωση Ερμιονίδας (Κακρίδης, Κωνσταντόπουλος, Σεφέρης (Κορινθίας))

Κυριακή (4/2)

12:30 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων (Καλογερόπουλος, Κορτέσης, Σταύρογλου (Αθηνών).

15:00 (Δημοτικό Αγίας Παρασκευής) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός (Τζαμουτζαντώνης, Καλογερόπουλος, Κοπανός (Χίου))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός (Δημητρόπουλος, Βαλκάνος, Πλάκας (Δ. Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Χαλκίδας) Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας (Γρίμμας, Καραγιαννίδης, Λιαμπότης (Αθηνών))

Ρεπό: Αιολικός

8ος όμιλος

14η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Ηφαίστου) Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος (Μανούχος, Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας))

15:00 (Δημοτικό Λιβαδίων) ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας (Σωτηριάδης, Πάγκαλος, Καφεσάκης (Λασιθίου))

15:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Κηφισιά (Βλάχος (Αν. Αττικής), Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών (Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Μαναλής, Γκόντα (Αν. Αττικής))

15:00 (Βουζουνεράκειο)ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα (Πατεμτζής, Σφακιανάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου))

Ρεπό: Αιγάλεω