Η «σφυρίχτρα» για Ηρακλή

10

Ανακοινώθηκαν σημερα (6/12) απο την ΚΕΔ, οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 9ης, 12ης και της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής, με τον Ηρακλή Κοτσάνη να σφυρίζει στο Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας.

Όλες οι αναμετρήσεις πλήν των  Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου, Βόλος – Βελούχι, αλλά και τους αγώνες του 2ου ομίλου Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας, ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου, Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός και Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός, οι οποιές θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο (9/12), θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (10/12) και ωρα 15:00.

Αναλυτικά οι “σφυρίχτρες” της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος

9η αγωνιστική

Σάββατο (9/12)

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου (Δραγάτης, Σκούτας, Κωστόγλου (Χαλκιδικής))

Κυριακή (10/12)

15:00 (Δημοτικό Διδυμοτείχου) ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου (Κιγιτζή, Γκιόση, Δανδανίδης (Θράκης))

15:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκυνητών (Στόλης ,Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών))

15:00 (Δημοτικό Κομοτηνής) Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης (Πουλικίδης (Δράμας), Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας))

15:00 (Δημοτικό Ηράκλειας) Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα (Φωτιάς Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας))

15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σκουτάρεως (Κακουλίδης (Θράκης), Κούλα, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης))

2ος όμιλος

14η αγωνιστική

Σάββατο (9/12)

15:00 («Δημήτρης Γοντικάκης») Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός (Μιχουλιάς, Χαδημόγλου, Μιχτατίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου (Δραγούσης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς))

15:00 (Καυτανζόγλειο) Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας (Κοτσάνης, Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας))

15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός (Θεοχάρης, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας))

Κυριακή (10/12)

15:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλμωπός Αριδαίας – Κιλκισιακός (Πολυχρόνης, Μηνούδης, Καλορογιάννης (Πιερίας))

15:00 (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Καρδίας (Τσιοφλίκη, Νάκας, Δεδικούσης (Λάρισας))

15:00 (ΔΑΚ Νάουσας) Νάουσα – ΑΕ Καρίτσας (Παλιούρας, Τυριακίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας))

Ρεπό: Πιερικός

3ος όμιλος

12η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Κρανούλας) Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα (Γιούργας, Σκουρδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας))

15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος (Κωστούλας, Μωυσιάδης, Θανασιάς (Άρτας))

15:00 (Δημοτικό Λευκίμμης) Λευκίμμη – Καστοριά (Τσέτσιλας, Μωυσιάσης, Στεφούλης (Γρεβενών))

15:00 (Δημοτικό Αμφιλοχίας) Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου (Μπαίλης, Κωνσταντίνου, Τσόκας (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Άρτας) Σκουφάς Κομποτίου – Πόντιοι Καραγιαννίων (Ζαμπαλάς, Κόλλιας, Καραλής (Ηπείρου))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας (Παναγιωτόπουλος, Τσιλικάς(Αιτ/νίας), Λιακώνης (Πειραιά))

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος

12η αγωνιστική

Σάββατο (9/12)

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Βόλος – Βελούχι (Παυλίδης, Γιαντζής, Χριστοδούλου (Ημαθίας))

Κυριακή (10/12)

15:00 (Δημοτικό Διστόμου) Αμβρυσσέας Διστόμου – Αλμυρός (Καλαντζής, Κοκαρίδας, Κολιάκος (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου (Καλαντζής (Θεσσαλίας), Καραγιάννης, Πετέτσος (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Ιτέας) Αστέρας Ιτέας – Θήβα (Χρονάς, Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας))

15:00 (Δημοτικό Οιχαλίας) Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου (Μάντζιος, Κοττορός, Αντωνίου (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων (Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας))

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

5ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Μολάων) Αστέρας Βλαχιώτη – Αστέρας Αμαλιάδας (Μανούχος, Γκότσης, Μπουρτσοβίτης (Αργολίδας))

15:00 (Δημοτικό Βραχνέϊκων) Διαγόρας Βραχνέϊκων – Καλαμάτα (Ρατσιάτος, Νενεκούμης, Ρέκας (Αργολίδας))

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – Ζάκυνθος (Γιαννόπουλος, Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας))

15:00 (Δημοτικό Πύργου) Πανηλειακός – Αχαϊκή (Αγγελάκος, Κύριος, Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο (Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας))

15:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός (Σταυρόπουλος, Λιάπης, Καραμέρος (Ηλείας))

6ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Διαγόρας Ρόδου – Ασπρόπυργος (Μπαλάσας, Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Εθνικός – Πέλοπας Κιάτου (Μπαϊρακτάρης, Τσολακίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) Ζευγολατιό – Ρόδος (Πουλημάς, Καραμανάς, Βιντζεντζάτος (Κέρκυρας))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Κερατσίνι (Καρυοφύλλης, Κωρονάς, Κεφαλιάκος (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Νίκαιας) Προοδευτική – Λουτράκι (Μανουράς, Μανουράς, Πετρίδης (Τρικάλων))

Ρεπό: Ιάλυσος Ρόδου

7ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Σπάτων) Αήττητος Σπάτων – Χαλκίδα (Κουκουλάς (Λέσβου), Λυμπερόπουλος, Δέτση (Αθηνών))

15:00 (Διαγόρα Αγίας Παρασκευής) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός (Αντωνίου, Κορτέσης, Νικολάου (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Λέρνας) Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας (Κουτσαναστάσης, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός (Κυρίτσης (Δωδ/νήσου), Φαρμάκης, Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Παναργειακός (Πουλόπουλος, Καραγιανίδης, Μητράκος (Πειραιά))

Ρεπό: Ένωση Ερμιονίδας

8ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Ηφαίστου) Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών (Ατσικνούδας (Δωδ/νήσου), Κοντολέων (Δυτ.Αττικής), Σοφιάς (Ανατ.Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Λιβαδιών) ΑΕ Μυλοποτάμου – Κηφισιά (Γιουμαντζίδης, Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – Παλαιόχωρα (Αντωνίου (Ανατ. Αττικής), Μανάλης(Δυτ.Αττικής), Πλάκας (Ανατ. Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Νέας Αλικαρνασσού) Ηρόδοτος – Ατσαλένιος (Φουκάκης, Τρουλινός, Μαυρουδής (Ηρακλείου))

15:00 (Βουζουνεράκειο) ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω (Ρούτσης (Κορινθίας), Γαρεφαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου))

Ρεπό: Φωστήρας