Κλήρωση Γ’ Εθνικής: To πρόγραμμα του Ηρακλή (αν παίξει…)

58

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής για τη νέα αγωνιστική περίοδο, σε μία διαδικασία στην οποία συμμετείχε και ο Ηρακλής, που τοποθετήθηκε στον 2ο όμιλο.

Βέβαια, ακόμη δεν είναι και τόσο σίγουρο ότι οι κυανόλευκοι θα παίξουν σε αυτή την κατηγορία, μιας και οριστική απόφαση δεν έχει ληφθεί ακόμη. Σε κάθε περίπτωση, δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου:

1η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΟ Καρδίας -Πιερικός

ΑΕ Καρίτσας -Ηρακλής

Μακεδονικός -Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας -Καμπανιακός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Νάουσα

Κιλκισιακός Ρεπό

2η αγωνιστική

Κιλκισιακός – Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός – Μακεδονικός

Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα

Καμπανιακός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΟ Καρδίας Ρεπό

3η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός

ΑΟ Καρδίας -Κιλκισιακός

ΑΕ Καρίτσας – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας -ΑΠΕ Λαγκαδά

Νάουσα -Πιερικός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων -Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας -Καμπανιακός

Μακεδονικός Ρεπό

4η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας – Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός – ΑΕ Καρίτσας

Κιλκισιακός- Μακεδονικός

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Πιερικός -Καμπανιακός

Ηρακλής -Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα Ρεπό

5η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός

Νάουσα – Κιλκισιακός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

Αλμωπός Αριδαίας -ΑΠΕ Λαγκαδά

Πιερικός -Ηρακλής

Καμπανιακός Ρεπό

6η αγωνιστική

Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας – Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Καρδίας -Νάουσα

Εδεσσαϊκός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Κιλκισιακός -Καμπανιακός

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας -Αλμωπός Αριδαίας

ΑΠΕ Λαγκαδά -Πιερικός

Ηρακλής Ρεπό

7η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας

Νάουσα – Μακεδονικός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας

Αλμωπός Αριδαίας- Εδεσσαϊκός

Ηρακλής – Κιλκισιακός

Πιερικός – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

ΑΠΕ Λαγκαδά Ρεπό

8η αγωνιστική

Νάουσα -Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός -Καμπανιακός

ΑΕ Καρίτσας -Αλμωπός Αριδαίας

ΑΟ Καρδίας -Ηρακλής

Εδεσσαϊκός -Πιερικός

Κιλκισιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Ρεπό

9η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Καμπανιακός – Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας

Ηρακλής – Μακεδονικός

Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας

ΑΠΕ Λαγκαδά -ΑΟ Καρδίας

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας – Κιλκισιακός

Εδεσσαϊκός Ρεπό

10η αγωνιστική

Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων -Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα -Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας -Πιερικός

Μακεδονικός -ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΟ Καρδίας -ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός

ΑΕ Καρίτσας Ρεπό

11η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου -Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής -Καμπανιακός

Πιερικός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νάουσα

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας- Μακεδονικός

Κιλκισιακός -ΑΕ Καρίτσας

Εδεσσαϊκός – ΑΟ Καρδίας

Αγροτικός Αστέρας Ρεπό

12η αγωνιστική

Ηρακλής – Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας -Πιερικός

Καμπανιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά

Νάουσα – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός

Μακεδονικός -Εδεσσαϊκός

ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Καρδίας

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ρεπό

13η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου -Πιερικός

ΑΠΕ Λαγκαδά -Ηρακλής

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας -Καμπανιακός

Κιλκισιακός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Εδεσσαϊκός – Νάουσα

ΑΟ Καρδίας- Αγροτικός Αστέρας

ΑΕ Καρίτσας – Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας Ρεπό

14η αγωνιστική

ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου

Ηρακλής – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

Αλμωπός Αριδαίας- Κιλκισιακός

Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Καρδίας

Νάουσα- ΑΕ Καρίτσας

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

Πιερικός Ρεπό

15η αγωνιστική

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας -ΑΠΕ Λαγκαδά

Κιλκισιακός -Πιερικός

Εδεσσαϊκός -Ηρακλής

ΑΟ Καρδίας -Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕ Καρίτσας -Καμπανιακός

Μακεδονικός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Αγροτικός Αστέρας – Νάουσα

Άρης Παλαιοχωρίου Ρεπό