Το πρόγραμμα του «Παναγιώτης Κατσούρης»

22

Ανακοινώθηκε σήμερα από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ το πρόγραμμα του 6ου Διεθνούς Τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης», που θα πραγματοποιηθεί στις 13 και 14 Απριλίου στις εγκαταστάσεις της Νέας Μεσημβρίας.

Θα σχηματιστούν δύο γκρουπ για τις ομάδες Κ11 και άλλα δύο για τις ομάδες Κ13. Συγκεκριμένα, για την Κ11 το ένα γκρουπ απαρτίζουν οι Γαλατά Σαράι, η Στεάουα Βουκουρεστίου,  η Βίκτορ Πονεντέλνικ και οι επίλεκτοι του Νόβι Σαντ και το άλλο ο ΠΑΟΚ, η Παρτιζάν, η ΑΙΚ Στοκχόλμης και η Ακαδημία Χάτζι.

Για την Κ13, το ένα γκρουπ αποτελείται την Γαλατά Σαράι, την Παρτιζάν, την Ακαδημία Χάτζι και τους επίλεκτους της Ενωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας και το άλλο από τον ΠΑΟΚ, την Στεάουα Βουκουρεστίου, την Βίκτορ Πονεντέλνικ και τους επίλεκτους του Νόβι Σαντ.

Tα ματς είναι 50λεπτα, 25 λεπτά το κάθε ημίχρονο δηλαδή, και θα διεξαχθούν την Κυριακή 13 Απριλίου και την Μεγάλη Δευτέρα 14 Απριλίου, τόσο το πρωί, όσο και το απόγευμα. Ο τελικός, όπως και ο μικρός τελικός θα διεξαχθούν την Μεγάλη Δευτέρα στις 5 μ.μ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ώρες των αγώνων

Κυριακή 13.04

ΗΛΙΚΙΕΣ Κ11

Group 1

09:30 Novi Sad – Viktor Ponedelnik (γήπεδο 6)

10:45 Steaua Bucuresti – Galatasaray (γήπεδο 6)

17:00 Viktor Ponedelnik – Galatasaray (γήπεδο 7)

18:15 Novi Sad – Steaua Bucuresti (γήπεδο 7)

Group 2

09:30 AIK Stockholm – Partizan Belgrade (γήπεδο 7)

10:45 ΠΑΟΚ – Ακαδημία George Hagi (γήπεδο 7)

17:00 AIK Stockholm – Ακαδημία George Hagi (γήπεδο 6)

18:15 ΠΑΟΚ – Partizan Belgrade (γήπεδο 6)

ΗΛΙΚΙΕΣ Κ13

Group 1

09:30 ΕΠΣΜ – Galatasaray (γήπεδο 1)

10:45 Ακαδημία Hagi – Partizan Belgrade (γήπεδο 1)

17:00 ΕΠΣΜ – Partizan Belgrade (γήπεδο 1)

18:15 Galatasaray – Ακαδημία George Hagi (γήπεδο 1)

Group 2

09:30 Novi Sad – Viktor Ponedelnik (γήπεδο 2)

10:45 Steaua Bucuresti – ΠΑΟΚ (γήπεδο 2)

17:00 Novi Sad – Steaua Bucuresti (γήπεδο 2)

18:15 Viktor Ponedelnik – ΠΑΟΚ (γήπεδο 2)

Δευτέρα 14.04

ΗΛΙΚΙΕΣ Κ11

Group 1

09:30 Novi Sad – Galatasaray (γήπεδο 7)

10:45 Steaua Bucuresti – Viktor Ponedelnik (γήπεδο 7)

Group 2

09:30 Ακαδημία George Hagi – Partizan Belgrade (γήπεδο 6)

10:45 ΠΑΟΚ – AIK Stockholm (γήπεδο 6)

Αγώνες κατάταξης

16:00 Θέσεις 7-8 ανάμεσα στους 4ους των δύο Group (γήπεδο 6)

16:00 Θέσεις 5-6 ανάμεσα στους 3ους των δύο Group (γήπεδο 7)

17:00 Μικρός Τελικός ανάμεσα στους 2ους των δύο Group (γήπεδο 6)

17:00 Τελικός ανάμεσα στους 1ους των δύο Group (γήπεδο 7)

ΗΛΙΚΙΕΣ Κ13

 Group 1

09:30 Partizan Belgrade – Galatasaray (γήπεδο 1)

10:45 Ακαδημία George Hagi  – ΕΠΣΜ (γήπεδο 1)

Group 2

09:30 Steaua Bucuresti – Viktor Ponedelnik (γήπεδο 2)

10:45 ΠΑΟΚ – Novi Sad (γήπεδο 2)

Αγώνες κατάταξης

16:00 Θέσεις 7-8 ανάμεσα στους 4ους των δύο Group (γήπεδο 1)

16:00 Θέσεις 5-6 ανάμεσα στους 3ους των δύο Group (γήπεδο 2)

17:00 Μικρός Τελικός ανάμεσα στους 2ους των δύο Group (γήπεδο 1)

17:00 Τελικός ανάμεσα στους 1ους των δύο Group (γήπεδο 3)