Β’ Εθνική: Θα παίξουν και πριν τα Χριστούγεννα

33

Η Φούτμπολ Λιγκ ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 6η ως και την 9η αγωνιστική ορίζοντας παιχνίδια και στις 21 Δεκεμβρίου, πριν από τα Χριστούγεννα, ημέρα που ο Άρης θα υποδεχτεί τα Χανιά. Οι ημερομηνίες της 6ης αγωνιστικής, είναι πιθανό να διαφοροποιηθούν ανάλογα με το πρόγραμμα του Κυπέλλου (13-15/12).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Η 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αιγινιακός – Απόλλων (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σπάρτη – Καλλονή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης – Τρίκαλα (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανιά – Λαμία (15:00)

Η 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός – Αιγινιακός (15:00)
Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Απόλλων – Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Λαμία – Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – ΑΟ Χανιά (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)

Η 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου
Κισσαμικός – Απόλλων (15:00)
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός – Καλλονή (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα – Άρης (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός – ΑΟ Χανιά (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

Η 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 8 Ιανουαρίου
Απόλλων – Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ – Πανσερραϊκός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Λαμία – Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – Παναιγιάλειος (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά – Σπάρτη (15:00)
Πανθρακικός – Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)