Κατσικογιάννης στο Τρίκαλα-ΠΑΟΚ

32

Τους διαιτητές που ορίστηκαν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου, οι οποίες θα γίνουν την Τετάρτη (30/11) και την Πέμπτη (1/12), ανακοίνωσε η ΚΕΔ.

Το παιχνίδι που θα γίνει στα Τρίκαλα ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και στην τοπική ομάδα, θα σφυρίξει ο Ηπειρώτης Αλέξανδρος Κατσικογιάννης, με βοηθούς τους Δίπλαρη του συνδέσμου Καρδίτσας και Καραλή από τον σύνδεσμο Ηπείρου.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
ΑΕΛ – Πανελευσινιακός (15:00, AEL FC Arena)
Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης, Ζέρβας (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηπείρου)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

2ος όμιλος
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός (19:30, Γήπεδο Περιβολίων)
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

3ος όμιλος
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης (17:15, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κιγιντζή (Θράκης)

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (19:30, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

4ος όμιλος
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Ξάνθη – Καλλονή (15:00, Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Καραΐσκος (Έβρου)
4ος: Κυριαζίδης (Έβρου)

6ος όμιλος
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Κέρκυρα – Λαμία (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Διαιτητής: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Αθανασίου (Άρτας)

7ος όμιλος
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Παναιτωλικός – Πανθρακικός (15:00, Γήπεδο Παναιτωλικού)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Σκορδίλης (Κέρκυρας)
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – Ατρόμητος (17:15, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Μιχελής (Πειραιά)

8ος όμιλος
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Κισσαμικός – Πανιώνιος (17:15, Μάλεμε)
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Κοντιζάς (Πειραιά)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)