Κύπελλο Ελλάδας: Το πανόραμα των ομίλων

163

Ολοκληρώθηκε και η 2η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας. Δείτε αναλυτικά πως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση. Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και πρόγραμμα της τελευταίας αγωνιστικής.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ 2-0
Πανελευσιακός – Τρίκαλα 0-5

2η αγωνιστική
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΕΛ – Πανελευσιακός 2-1

3η αγωνιστική
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Πανελευσιακός – ΠΑΟΚ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Τρίκαλα 1-1-0 5-0 4
ΠΑΟΚ 1-1-0 2-0 4
ΑΕΛ 1-0-1 2-3 3
Πανελευσινιακός 0-0-2 1-7 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Πλατανιάς 3-0
Σπάρτη – Χανιά 4-0

2η αγωνιστική
Χανιά – Ολυμπιακός 0-4
Πλατανιάς – Σπάρτη 1-0

3η αγωνιστική
Χανιά – Πλατανιάς
Σπάρτη – Ολυμπιακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Ολυμπιακός 2-0-0 7-0 6
Πλατανιάς 1-0-1 1-3 3
Σπάρτη 1-0-1 4-1 3
Χανιά 0-0-2 0-7 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 1-0
Παναθηναϊκός – Ηρακλής 0-0

2η αγωνιστική
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός 2-1
Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης 3-0

3η αγωνιστική
ΟΦΗ – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Ηρακλής 1-1-0 3-0 4
Απόλλων Σμύρνης 1-0-1 1-3 3
ΟΦΗ 1-0-1 2-2 3
Παναθηναϊκός 0-1-1 1-2 1

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας 1-2
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη 1-0

2η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1
Ξάνθη – Καλλονή 3-1

3η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – Ξάνθη
Καλλονή – ΠΑΣ Γιάννινα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
ΠΑΣ Γιάννινα 2-0-0 2-0 6
Ξάνθη 1-0-1 3-2 3
Αγροτικός Αστέρας 1-0-1 2-2 3
Καλλονή 0-0-2 2-5 0

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αιγινιακός – Άρης 0-3
Αστέρας Τρίπολης – Βέροια 1-0

2η αγωνιστική
Άρης – Αστέρας Τρίπολης 3-3
Βέροια – Αιγινιακός 0-1

3η αγωνιστική
Άρης – Βέροια
Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Άρης 1-1-0 6-3 4
Αστέρας Τρίπολης 1-1-0 4-3 4
Αιγινιακός 1-0-1 1-3 3
Βέροια 0-0-2 0-2 0

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕΚ – Κέρκυρα 4-0
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

2η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ 2-2
Κέρκυρα – Λαμία 2-2

3η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
ΑΕΚ 1-1-0 6-2 4
Λαμία 1-1-0 3-2 4
Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1-1 2-3 1
Κέρκυρα 0-1-1 2-6 1

7ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Πανθρακικός – Καλλιθέα 3-0
Ατρόμητος – Παναιτωλικός 1-0

2η αγωνιστική
Καλλιθέα – Ατρόμητος 1-0
Παναιτωλικός – Πανθρακικός 1-0

3η αγωνιστική
Καλλιθέα – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Ατρόμητος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Παναιτωλικός 1-0-1 1-1 3
Πανθρακικός 1-0-1 3-1 3
Καλλιθέα 1-0-1 1-3 3
Ατρόμητος 1-0-1 1-1 3

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Πανιώνιος – Λεβαδειακός 0-0
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός 0-2

2η αγωνιστική
Κισσαμικός – Πανιώνιος Αναβλήθηκε
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός 3-1

3η αγωνιστική
Κισσαμικός – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Πανιώνιος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Λεβαδειακός 1-1-0 3-1 4
Κισσαμικός 1-0-0 2-0 3
Πανιώνιος 0-1-0 0-0 1
Πανσερραϊκός 0-0-2 1-5 0