Οι διαιτητές στη Γ’ Εθνική

H ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών των αναμετρήσεων της 8ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής. Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (6/11) στις 15.00, με εξαίρεση το ματς Προοδευτική-Ιάλυσος, το οποίο θα διεξαχθεί τη Δευτέρα (7/11) την ίδια ώρα.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ο. Καρδίας

Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Αναστασιάδης (Σερρών), Κρυώνας (Σερρών)

Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου

Μαμασούλας, Μποζατζίδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

Νάουσα – Καμπανιακός

Τσιμεντερίδης, Ιωαννίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Καβάλα – Εορδαϊκός

Τρακαλιάνης, Σάββας, Καμπούρης (Σερρών)

Α.Ε. Ποντίων – Δόξα Προσκυνητών

Χιώτης, Μπάλας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Μακεδονικός Φούφας – Απόλλων Καλαμαριάς

Συμεωνίδης, Βρούζος, Ζέρβας (Πιερίας)

Αλμωπός Αριδαίας – Λαγκαδάς

Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

2ος όμιλος

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Τάσης, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Βόλου – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Χανίδης, Φράγιος, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Πετριτή

Μουτσανάς (Καρδίτσας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Καλύβας (Φθιώτιδας)

Πιερικός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Σημαιάκης, Χριστάκογλου, Γούτας (Χαλκιδικής)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ιστιαία

Τσετσίλας, Φαλτάκας, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Αμβρακία Κωστακιών – Διαγόρας Σεβαστής

Τσιοφλίκη, Μάνος, Πατέτσος (Λάρισας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τηλυκράτης

Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Βλάσσης (Κέρκυρας), Ξηρομερίτης (Κέρκυρας)

Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου

Τεβεκέλης, Πάτρας, Αιναλής (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Ερμιονίδα – Τσικλητήρας Πύλου

Κακριδής, Γκότσης, Πυργάκης (Κορινθίας)

Παναχαϊκή – Λουτράκι

Γκοβέσης, Γκριτζέπης, Κύριος (Αρκαδίας)

Χαλκίδα – Παναργειακός

Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας, Τσολακίδης (Αθηνών)

ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός

Παπαδόπουλος, Γκοτσόπουλος, Σιδέρης (Αχαΐας)

Φωστήρας – Αιολικός

Αντιπαριώτης, Μητάρης, Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)

Δόξα Μεγαλόπολης – Αστέρας Αμαλιάδας

Ανούσος (Λακωνίας), Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

Θήβα – Αχαϊκή

Κορδολαίμης (Δυτικής Αττικής), Φαγκρίδας (Πειραιά), Κεφαλιακός (Πειραιά)

4ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών

Μανούχος (Αργολίδας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Ατσαλένιο – Τριγλία Ραφήνας

Γιουματζίδης (Χανίων), Τσιλίκας (Χανίων), Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

Εθνικός Πειραιά – Πανθηραϊκός

Ψυχούλας (Βοιωτίας), Δοσκόρης (Φθιώτιδας), Δελής (Βοιωτίας)

Ρόδος – Ιωνικός

Νταούλας, Κουτσόγιανννος, Σαμοΐλης (Αθηνών)

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Κηφισιά

Πατμετζής, Δασκαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Προοδευτική – Ιάλυσος

Μανιώτης, Καλής, Τσαλίκογλου (Ανατ. Αττικής)

Ηλυσιακός – Εργοτέλης

Κουλούδης (Λέσβου), Μπαλιάκα (Λέσβου), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)