Ο διαιτητής του Ηρακλής-Αλμωπός

Γνωστοί έγιναν από την ΚΕΔ οι διαιτητές της εμβόλιμης τέταρτης αγωνιστικής για τους ομίλους 2,3,4 την ερχόμενη Τετάρτη.

Ο Ηρακλής υποδέχεται τον Αλμωπό Αριδαίας και το διαιτητικό «τρίο» θα αποτελείται από τους Τρακαλιάνη , Κρυωνά, Αναστασιάδη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

2ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Νέας Ραιδεστού) ΑΟ Καρδίας – Άρης Παλαιοχωρίου (Μελιτζανίδης (Ημαθίας), Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας))

16:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (Πολυχρόνης, Σαλτσίδης, Μηνούδης (Πιερίας))

16:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – ΑΕ Καρίτσας (Μπουτσίκος, Φράπος, Σιανίδης (Μαακεδονίας))

16:00 (Καυτανζόγλειο) Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας (Τρακαλιάνης , Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών))

16:00 (Δημοτικό Κιλκίς) Κιλκισιακός – Μακεδονικός (Κοτσάνης, Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας))

16:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Καμπανιακός (Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Κεσισόγλου (Πέλλας)

16:00 (Δημοτικό Αλεξάνδρειας) Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας (Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Τζιαμπάσης (Κοζάνης))

Ρεπό: Νάουσα

3ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Παραποτάμου) Αστέρας Παραποτάμου – Λευκίμμη (Νέος, Κόλλιας, Λιόντος (Ηπείρου))

16:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας (Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Βαλλιάνος (Αι/νίας))

16:00 (Δημοτικό Αμυνταίου) Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος (Φωτιάδης (Καστοριάς)
Στεφούλης (Γρεβενών), Ταγκαλίδης (Πέλλας))

16:00 (Δημοτικό Καστοριάς) Καστοριά – Πόντιοι Καραγιαννίων (Παυλίδης, Πάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας))

16:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα (Μπούμπας, Πασχάλης, Κοττορός (Ηπείρου))

16:00 (Δημοτικό Άρτας) Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης (Τσιρογιάννης, Βασιλόπουλος, Γεωργακόπουλος (Αχαΐας))

Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου ( Παπακωνσταντίνου, Καλύβας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας))

16:00 (Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου (Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Καραγιάννης (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας))

16:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – Βόλος (Τσετσίλας, Φαλτάκας, Μωυσιάδης (Γρεβενών))

16:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου (Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας))

16:00 (Δημοτικό Θηβών) Θήβα – Νίκη Βόλου (Μπαϊρακτάρης, Κολιάκος, Κοκαρίδας (Αθηνών))

16:00 (ΕΑΚ Βόλου) Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος (Τσιτσανούδης, Καρακώστας, Νάκας (Λάρισας))

Ρεπό: Αστέρας Ιτέας