Το παιχνίδι με τον Άρη ανήκει στο παρελθόν και πλέον σειρά έχει η Βίντι και το Europa League. Το αγωνιστικό τμήμα του Δικεφάλου ξεκίνησε την προετοιμασία του και το PAOK TV σας βάζει στο κλίμα της προπόνησης της Δευτέρας.
![](https://www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2018/10/2210_video_thumb.jpg)
Το παιχνίδι με τον Άρη ανήκει στο παρελθόν και πλέον σειρά έχει η Βίντι και το Europa League. Το αγωνιστικό τμήμα του Δικεφάλου ξεκίνησε την προετοιμασία του και το PAOK TV σας βάζει στο κλίμα της προπόνησης της Δευτέρας.