Το πρόγραμμα του Ηρακλή στην ΕΠΣΜ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣΜ η κλήρωση των τεσσάρων ομίλων, με τον Ηρακλή να μαθαίνει το πρόγραμμά του.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2η αγωνιστική

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ

3η αγωνιστική

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4η αγωνιστική

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5η αγωνιστική

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

6η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926

7η αγωνιστική

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

8η αγωνιστική

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

9η αγωνιστική

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΟΜΑΔΑ Α
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ