Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε ΠΑΟΚ και Άρη…

Αγώνες για την Super League< και τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, κυριαρχούν στο σημερινό (1/11) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

10:00 Eurosport 2 
Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία Μηχανοκίνητα

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν VTB United League  Μπάσκετ

12:00 Eurosport 2 
Μότοκρος Τρεντίνο | Α’ αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

13:00  Eurosport 2 
Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία Μηχανοκίνητα

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD   
Ανδόρα – Σαραγόσα ACB Liga Endessa Μπάσκετ

13:30 Novasports 2HD 
Ουντινέζε – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

13:50 ΕΡΤ Sports HD – COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Αγώνας

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD   
Άστον Βίλα – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Άστον Βίλα – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Βίρτσμπουργκερ Κίκερς – Μπόχουμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ράιν Νέκαρ – Μπάλινγκεν Liqui Moly Bundesliga 2 Χάντμπολ

14:30 Novasports 24 HD 
Άντερλεχτ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:50 Eurosport 1 
Λα Βουέλτα | 12ο Ετάπ Ποδηλασία

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
2020 ATP 500 Erste Bank Open Τένις

15:00 Eurosport 2 
Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία Μηχανοκίνητα

15:00 Novasports 1HD 
Άρης – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD 
Εμεν – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ζενίτ – Αστάνα VTB United League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Νιουκάστλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD 
Τορίνο – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD 
Σπέτσια – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2 
Μότοκρος Τρεντίνο | MXGP 2ος Αγώνας Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Φράιμπουργκ – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Θέλτα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD   
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 4HD 
Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαγκ   Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Αναντολού Εφές – Μπουγιούκτσεκμετσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Χέρτα Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 5HD 
Νάπολι – Σασσουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD 
Ρόμα – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Γρανάδα – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
ΑΕΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 
Τότεναμ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 
Σαμπντόρια – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Τοντέλα Liga NOS Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαλένθια – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 
Λιλ – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:40 Novasports 4HD 
Κολόμπους – Φιλαντέλφια MLS Ποδόσφαιρο