Γ Εθνική: «Αυλαία στους επτά ομίλους, όλα τα αποτελέσματα

«Αυλαία» έπεσε στους επτά από τους δέκα ομίλους της Γ Εθνικής κατηγορίας σήμερα Κυριακή, (6/6).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

2ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης 4-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1-2

Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-0

Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας 3-2

Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-0

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών 3-2

Ρεπό : ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος

15η αγωνιστική

Ελασσόνα – Φήκη 3-1

Δίας Δίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας 1-0

Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων 1-0

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας 1-2

Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2

Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου 3-2

Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος

11η αγωνιστική

Δημήτρα Ευξεινούπολης – Νέα Αρτάκη 2-1

Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3

Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1

Θησέας Αγριάς – Αλμυρός 1-1

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α.

Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος

13η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1

Παναγρινιακός – Τηλυκράτης 1-0

Άγιος Ματθαίος – Θύελλα Μοναστηρακίου 1-1

Κτηνοτρικός Αστέρας Καληράχης – Λευκίμμη 0-2

Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού 0-0

Μεσολόγγι– Αχέροντας Καναλακίου 0-3

Θύελλα Κατσικάς – Κασσιόπη 1-0

 

6ος όμιλος

11η αγωνιστική

Πανναξιακός – ΑΕ Μυκόνου 0-1

Προοδευτική – Φωστήρας 1-2

Χαραυγιακός – ΑΕ Μοσχάτου 4-2

Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Ηλιούπολης 1-2

ΓΣ Μαρκό – Εθνικός 2-1

Ρεπό: Πανιώνιος

 

7ος όμιλος

11η αγωνιστική

Πανναυπλιακός – Κορωνίδα Κοιλάδας 0-4

Κηφισιά – Ερμής Μελιγούς 2-0

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Παναρκαδικός 2-1

Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ 1-1

Άρης Σκάλας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου3-1

ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος 2-2

Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος

11η αγωνιστική

Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας 0-0

Ακράτητος – Αιολικός 0-2

ΑΟ Πυλίου – Κερατσίνι 1-0

Πανελευσινιακός – Καραβάς 0-2

Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης 0-0

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας Σάμου 5-1

9ος όμιλος

11η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή3-0

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος Μεσσήνης 0-2

Ναυπακτιακός – Εθνικός Σκουλικάδου 0-0

Ζάκυνθος – Παλληξουριακός 2-1

Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών Αναβλήθηκε

Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

10ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας 1-3

Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος 4-3

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος 1-1

Νεάπολη – Ρεθυμνιακός 2-0

Πόρος – Δαμάστα 2-1

Γιούχτας – Πλατανιάς 2-1

ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α.

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.