Δευτέρα Αγρίνιο, Κυριακή Καραϊσκάκη

H Σούπερ Λίγκα ανακοίνωσε σήμερα το πρόγραμμα που ενέκρινε το χθεσινό διοικητικό συμβούλιο για τις επόμενες 6 αγωνιστικές…

Ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί το άλλο Σάββατο τη Νίκη Βόλου, θα πάει να παίξει Δευτέρα στο Αγρίνιο, λόγω του αγώνα με την Ντιναμό Μινσκ, που προηγείται και θα γίνει Πέμπτη, ενώ το μεγάλο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη θα γίνει βράδυ Κυριακής…

Αναλυτικά το πρόγραμμα

3η Αγωνιστική

Σάββατο 13/09

16:00 Βέροια – Κέρκυρα

18:15 ΠΑΟΚ – Νίκη Βόλου

20:30 Ολυμπιακός – ΟΦΗ

Κυριακή 14/09

16:00 Πανιώνιος – Αστέρα Τρ.

18:15 Ατρόμητος – Παναιτωλικός

18:15 Λεβαδειακός – Πανθρακικός

18:15 ΠΑΣ Γιάννενα – Ξάνθη

20:30 Καλλονή – Παναθηναϊκός

Δευτέρα 15/09

19:30 Εργοτέλης – Πλατανιάς

4η Αγωνιστική

Σάββατο 20/09

16:00 Ξάνθη – Λεβαδειακός

18:15 ΟΦΗ – Ατρόμητος

20:30 Ολυμπιακός – Βέροια

Κυριακή 21/09

16:00 Αστέρας Τρ. – Καλλονή

18:15 Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννενα

18:15 Νίκη Βόλου – Εργοτέλης

18:15 Πανθρακικός – Πανιώνιος

20:30 Πλατανιάς – Παναθηναϊκός

Δευτέρα

19:30 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική

Σάββατο 27/09

16:00 Πλατανιάς – Αστέρας Τρ.

18:15 Πανιώνιος – Ξάνθη

20:30 Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Κυριακή 28/09

16:00 Παναθηναϊκός – Νίκη Βόλου

18:15 Βέροια – ΠΑΣ Γιάννενα

18:15 Εργοτέλης – Παναιτωλικός

18:15 Λεβαδειακός – Κέρκυρα

20:30 ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

Δευτέρα 29/09

19:30 Καλλονή – Πανθρακικό

6η Αγωνιστική

Σάββατο 04/10

16:00 Κέρκυρα – Πανιώνιος

18:15 Ξάνθη – Καλλονή

20:30 ΟΦΗ – Εργοτέλης

Κυριακή 05/10

16:00 Ατρόμητος – Βέροια

18:15 Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

18:15 Πανθρακικός – Πλατανιάς

18:15 ΠΑΣ Γιάννενα – Λεβαδειακός

20:30 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Δευτέρα 06/10

Νίκη Βόλου – Αστέρας Τρ.

7η Αγωνιστική

Σάββατο 18/10

16:00 Νίκη Βόλου – Πανθρακικός

18:15 Αστέρας Τρ. – Παναιτωλικός

20:30 Εργοτέλης – Ολυμπιακός

Κυριακή 19/10

16:00 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

18:15 Βέροια – Λεβαδειακός

18:15 Καλλονή – Κέρκυρα

18:15 Πλατανιάς – Ξάνθη

20:30 ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

Δευτέρα

19:30 Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννενα

8η Αγωνιστική

Σάββατο 25/10

15:00 ΠΑΣ Γιάννενα – Καλλονή

17:15 Λεβαδειακός – Πανιώνιος

19:340 Ατρόμητος – Εργοτέλης

Κυριακή 26/10

15:00 ΠΑΟΚ – Βέροια

17:15 Κέρκυρα – Πλατανιάς

17:15 Παναιτωλικός – Πανθρακικός

17:15 Ξάνθη – Νίκη Βόλου

19:30 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Δευτέρα 27/10

19:30 ΟΦΗ – Αστέρας Τρ.