Αθλητικές μεταδόσεις: Τί θα δείτε, πού θα το δείτε…

Διαβάστε παρακάτω το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (26/9), στο οποίο ξεχωρίζουν οι αγώνες της Super League, αλλά και των μεγάλων ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου.

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μπέτις – Μανρέσα
ACB Liga Endesa 2021-22

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Σαμπντόρια
Serie A 2021-22

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν
Ρωσικό Πρωτάθλημα 2021-22

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν
Scottish Premiership 2021-22

14:00 Novasports 5HD
Μπορντό – Ρεν
Ligue 1

14:00 Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

14:30 Novasports 4HD
Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ – Αντβέρπ
Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD
Ντιναμό Δρέσδης – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2

14:55 ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας
Αγώνας

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαγδεβούργο – Λειψία
Liqui Moly Bundesliga 2021-22

15:00 Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Οσασούνα
La Liga

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρία Σάκκαρη – Ανέτ Κόνταβεϊτ
WTA 500 2021

15:30 Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ουντινέζε – Φιορεντίνα
Serie A 2021-22

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σασουόλο – Σαλερνιτάνα
Serie A 2021-22

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Έμπολι – Μπολόνια
Serie A 2021-22

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σαουθάμπτον – Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ 2021-22

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναθηναϊκός – Βόλος ΝΠΣ
Super League Interwetten 2021-22

16:00 Novasports Prime
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Super League Interwetten

16:30 ΕΡΤ3
Λαύριο-ΑΕΚ
Α1 Super Cup – Μικρός τελικός

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Χούμπερτ Χούρκατς – Πάμπλο Καρένο Μπούστα
Moselle Open

16:30 Novasports 3HD
Μπόχουμ – Στουτγάρδη
Bundesliga

17:00 Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

17:15 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Λεβάντε
La Liga

18:00 Novasports 2HD
Κλερμόν – Μονακό
Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΣ Λαμία – Παναιτωλικός
Super League Interwetten 2021-22

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άρσεναλ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ 2021-22

18:30 Eurosport 2
Superbike Ισπανία
Μηχανοκίνητα

18:30 Novasports 3HD
Φράιμπουργκ – Αουγκσμπουργκ
Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Κρασνοντάρ – Σότσι
Ρωσικό Πρωτάθλημα 2021-22

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λάτσιο – Ρόμα
Serie A 2021-22

19:00 Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

19:30 Novasports Start
Ράγιο Βαγιεκάνο – Κάδιθ
La Liga

19:30 Novasports 1HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ελτσε
La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Μπράγκα
Liga Portugal BWIN 2021-22

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2021-22

20:30 Novasports Prime
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Super League Interwetten

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο
ACB Liga Endesa 2021-22

21:00 ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Προμηθέας Πατριών
Α1 Super Cup – Τελικός

21:00 Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

21:30 Novasports Start
Τερνάνα – ΣΠΑΛ
Serie B

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Νάπολι – Κάλιαρι
Serie A 2021-22

21:45 Novasports 5HD
Τρέντο – Βίρτους Μπολόνια
Lega Basket Serie A

21:45 Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Λανς
Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι
WNBA 2021 Playoffs

22:00 Eurosport 2
Ολυμπιακό Τόξο
Τοξοβολία

22:00 Novasports 1HD
Ρεάλ Μπέτις – Χετάφε
La Liga

23:00 Eurosport 1
Laver Cup
Τένις