SL2: Οι διαιτητές για Ηρακλή και ΠΑΟΚ Β

Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, με την ΚΕΔ της ΕΠΟ να ορίζει τον, Χρήστο Κακουλίδη του συνδέσμου διαιτητών Θράκης, για να διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ Β με την Αναγέννηση Καρδίτσας.

Στην αναμέτρηση του Ηρακλή με τον Απόλλωνα στη Λάρισα, ορίστηκε ο Ψυχούλας από τη Βοιωτία.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α’ όμιλος

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

14:45 Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος – Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

14:45 Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

14:45 Αλμωπός Αριδαίας-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Νίκη Βόλου-Ξάνθη
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

14:45 ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Τζιότζιος (Θράκης)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

14:45 Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

14:45 ΑΕΛ-Βέροια
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης, Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

14:45 Ολυμπιακός Β-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κόττορος (Δωδεκανήσου)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Ρεπό: Καβάλα

Β’ όμιλος

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

14:45 Διαγόρας-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

14:45 Αιγάλεω-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

17:00 Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής), Ισσα (Αθηνών)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

14:45 Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

14:45 Χανιά-Κηφισιά
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

14:45 Ζάκυνθος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14:45 ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης, Αλέξανδρος (Αθηνών)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

17:00 Καλλιθέα-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος, Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ρεπό: Καραϊσκάκης