Αθλητικές μεταδόσεις: Εκεί θα δείτε το ΠΑΟΚ-Άρης

Το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τον Άρη ξεχωρίζει στο σημερινό (7/3) αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα, το οποίο περιλαμβάνει επίσης πολλές κι ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις ποδοσφαίρου και μπάσκετ, σε Ελλάδα, Ευρώπη και όχι μόνο…

Αναλυτικά:

11:00 ΕΡΤ3 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η

13:15 Novasports 3HD 
Άγιαξ – Χρόνιγκεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 ΕΡΤ Sports 4 
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports Extra 1 
Ρόμα – Τζένοα Serie A Μπάσκετ

13:45 ΕΡΤ Sports 3 
ΑΕ Καραϊσκάκης – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Γουέστ Μπρομ – Νιουκάστλ  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD 
Μπελεντίγεσι – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 
Χανιά – Λεβαδειακός  Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD 
Ουέσκα – Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD 
Ολυμπιακός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD 
Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ3 
Κολοσσός H Hotels – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Λίβερπουλ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 
Κροτόνε – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD 
Φιορεντίνα – Πάρμα  Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD 
Βερόνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
Φούκσοβιτς – Ρούμπλεφ ATP 500 2021 Τελικός ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Κολωνία – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 24 HD 
Κλαμπ Μπριζ – Ζούλτε Βάρεγκεμ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD 
Παναιτωλικός – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Σπαρτάκ Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ3 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η

18:00 Novasports 4HD 
Τρέντο – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD 
Φενέρμπαχτσε – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ουνιόν Βερολίνου  Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD 
Σαμπντόρια – Κάλιαρι  Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
ΠΑΟΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
ATP 250 2021 Argentina Open Τένις

20:00 ΕΡΤ Sports 1 
Ιωνικός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ομπραντόιρο–Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

20:30 ΕΡΤ3 
Παναχαϊκή – Διαγόρας Super League 2

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 
Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD 
Νάπολι – Μπολόνια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD 
Κανέ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Texas Tech – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ

01:30 COSMOTE SPORT 4 HD
NBA All Star Taco Bell Skills Challenge

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
NBA All Star Game