Αθλητικές Μεταδόσεις: Φουλ δράση σε Ελλάδα και Ευρώπη

Πολύ γεμάτο και το σημερινό (21/2) αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα, όπου κυριαρχούν οι αγώνες ποδοσφαίρου σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Συνοπτικά:

10:30 Eurosport 1
Νόβακ Τζόκοβιτς – Ντανίλ Μεντβέντεφ Τένις

13:15 Novasports 4HD 
Τβέντε – Φέγενορντ  Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

13:30  Novasports 5HD 
Πάρμα – Ουντινέζε  Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Φούσε Βερολίνου – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga  Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν  Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Extra 1 
Άντερλεχτ – Κόρτραικ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 
Ιωνικός – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1  
Τρίκαλα – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 3 
Ξάνθη – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπαρτσελόνα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 3HD 
Βόλος – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD 
ΠΑΟΚ – Λαμία  Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD  
Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 
Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Χέρτα Βερολίνου – Λειψία  Bundesliga Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

17.00 ΕΡΤ 3 
Μαυροβούνιο-Ελλάδα Τελικός Προολυμπιακού τουρνουά ανδρών Πόλο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Πάσος Φερέιρα – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD 
ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 5HD 
Αϊντχόφεν – Φίτεσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ΑΕΚ – CSM Βουκουρεστίου EHF European Cup Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD  
Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00  Novasports 3HD 
Αταλάντα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ουέσκα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
Ολυμπιακός – Άρης  Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Π
ΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD  
Μπράγκα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάσλ  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:00  Novasports 5HD 
Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ  Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD 
Αντβέρπ – Σιντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 
Μπενεβέντο – Ρόμα  Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD 
Φαρένσε – Μπενφίκα  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ