Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας – Στην ΕΡΤ ο ΠΑΟΚ

Από νωρίς το πρωί, μέχρι αργά το βράδυ, υπάρχει πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα και πολλές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:00 Eurosport 1 
Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος σκι

11:30 Eurosport 2 
Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός σκι

12:00 Eurosport 1 
WTCR Σεπάνγκ μηχανοκίνητα

12.00 COSMOTE SPORT7HD 
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστάνα VTB United League μπάσκετ

12.00 COSMOTE SPORT6HD
Τελικός Αγώνα Μονού Τουρνουά Lyttos Beach ITF Τένις

13:00 COSMOTE SPORT2HD
Χετάφε-Βαγιαδολίδ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13.30 Novasports2H 
Ελλάς Βερόνα-Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14.30 COSMOTE SPORT6HD
Θάνος / Θεοδώρου – Πίλτσερ / Βιτάλι Τελικός Αγώνα Διπλού Τουρνουά Lyttos Beach ITF τένις

14.30 COSMOTE SPORT8HD 
Σαντχάουζεν-Αμβούργο Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

14.45 ΕΡΤ SPORTS 
Aπόλλων Λάρισας-Απόλλων Σμύρνης Super League 2 ποδόσφαιρο

15.00 ΕΡΤ3 
Oλυμπιακός Βόλου-Τρίγλια Football League ποδόσφαιρο

15.00 COSMOTE SPORT5HD 
Θέλτα-Μαγιόρκα Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15.00 Novasports1HD 
ΑΕΛ-Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

15.30 Novasports4HD 
Φέγενορντ-Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 COSMOTE SPORT1HD 
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

16.00 Novasports3HD
Γιουβέντους-Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 Novasports5HD 
Μίλαν-Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 Novasports24HD 
Μπολόνια-Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.30 COSMOTE SPORT3HD 
Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.45 ΕΡΤ SPORTS 
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Volley League ανδρών

17.00 COSMOTE SPORT2HD 
Εσπανιόλ-Μπέτις Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17.00 COSMOTE SPORT9HD 
Μπέργκισερ-Μαγδεμβούργο Bundesliga χάντμπολ

17.15 Novasports2HD 
Βόλος-Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο

17.45 Novasports4HD 
Άλκμααρ-Άγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

18.30 COSMOTE SPORT1HD
Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

19.00 Novasports3HD 
Ρόμα-ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19.00 ΕΡΤ2 
Περιστέρι-Παναθηναϊκός Basket League μπάσκετ

19.00 COSMOTE SPORT3HD 
Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19.30 ΕΡΤ SPORTS 
Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο

19.30 COSMOTE SPORT7HD 
Μπαρτσελόνα-Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα μπάσκετ

19.30 Novasports1HD 
Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο

19.30 COSMOTE SPORT2HD 
Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 
Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

21.45 Novasports2HD 
Φιορεντίνα-Ίντερ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.00 COSMOTE SPORT2HD 
Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.00 Novasports3HD
Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.30 COSMOTE SPORT4HD 
Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ μπάσκετ