Πλούσιο τηλεοπτικό αθλητικό μενού

Φουλ αγωνιστική δράση στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής, με τρεις αναμετρήσεις στη Superleague, αλλά και αγώνες για την Basket League.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

11:05 Eurosport 1
Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος Σκι

11:25 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP προθέρμανση Πορτογαλία

ADVERTISING

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 προθέρμανση Πορτογαλία

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι VTB United League

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 Πορτογαλία

13:15 Novasports 3HD
Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Εστουντιάντες – Μάλαγα ACB Liga Endessa

13:30 Novasports 2HD

Φιορεντίνα – Μπενεβέντο Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Φούλαμ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

14:05 Eurosport 1
Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Πορτογαλία

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Φλένσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Μπόχουμ Bundesliga 2

14:45 Eurosport 2
Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD
ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League

15:30 Novasports 5HD
Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 5HD
Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A

16:00 Novasports 24 HD
Βερόνα – Σασουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD
Ρόμα – Πάρμα Serie A

16:00 Novasports 3HD
Ίντερ – Τορίνο Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 Πορτογαλία

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπεσίκτας – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga

16:50 Eurosport 1
Βίσλα Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) Σκι

17:00 ΕΡΤ
Ηρακλής – Περιστέρι Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Λαύριο – Ιωνικός Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 2HD
Παναιτωλικός – Άρης Super League

17:45 Novasports 5HD
Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λιντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

19:00 Novasports 3HD
Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

19:15 Novasports 4HD
Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός Basket League

19:30 Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τελικός τένις

20:45 Eurosport 1
Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD
Νάπολι – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD
Λιλ – Λοριάν Ligue 1

23:25 Novasports 4HD
Κάνσας – Σαν Χοσέ MLS