Αυτός σφυρίζει στο Αγρ.Αστέρας- Ηρακλής

15

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές στα παιχνίδια της Γ εθνικής το προσεχές Σάββατο και την Δευτέρα. Μάλιστα για την 17η αγωνιστική του 2ου ομίλου ο Άγροτικός Αστέρας θα υποδεχθεί τον Ηρακλή και το παιχνίδι θα διευθύνει ο Καρατέρμπος.

Δείτε παρακάτω όλους τους διαιτητές στα γήπεδα της τρίτης τη τάξη κατηγορίας:

1ος όμιλος

11η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Διδυμοτείχου (Τεβεκέλης, Τσιότσος-Νταβέλας (Μακεδονίας))

15:00 (ΔΑΚ Κομοτηνής) Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου (Ψωμόπουλος, Βερνέζης-Κουκούμης (Καβάλας))

15:00 («Ανθή Καραγιάννη») Καβάλα – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου (Κακουλίδης, Δανδανίδης-Γκιόση (Θράκης))

15:00 (Δημοτικό Ηράκλειας) Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκυνητών (Μπουτσίκος, Τυριακίδης-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού (Κιγιτζή, Χατζημωυσιάδης-Κηλικιώτης (Ξάνθης))

15:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης -Ελπίδα Σκουτάρεως (Παρχαρίδης, Πατσιάδης-Χασιώτης (Δράμας))

2ος όμιλος

17η αγωνιστική

15:00 («Δημήτρης Κοντικάκης») Αγροτικός Αστέρας – Ηρακλής (Καρατέρπος, Τζιάμπασης-Ιωαννίδης (Κοζάνης)

15:00 (Δημοτικό Καρίτσας) ΑΕ Καρίτσας – ΑΠΕ Λαγκαδά (Καλαντζής, Αναστασίου-Σακκάς (Θεσσαλίας))

15:00 (Δημοτικό Παλαιοχωρίου) Άρης Παλαιοχωρίου – Κιλκισιακός (Πουλικίδης (Δράμας), Μηναδάκης-Καρασαββαΐδης (Καβάλας))

15:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας (Τσιτσανούδης, Νάκας-Κοτούμπας (Λάρισας))

15:00 (Μακεδονκού) Μακεδονικός – Πιερικός (Στόλης, Κρυωνάς-Αναστασιάδης (Σερρών))

15:00 (Δημοτικό Τρικάλων Ημαθίας) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Καμπανιακός (Σιδερίδης Β., Πρέσπαρης-Σιδερίδης Χρ. (Καστοριάς))

15:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Αλμωπός Αριδαίας (Τσακαλίδης, Μαλανδρής-Κεχαγιάς (Χαλκιδικής))

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

3ος όμιλος

14η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Παραποτάμου) Αστέρας Παραποτάμου – Πόντιοι Καραγιαννίων (Αθανασίου (Άρτας), Γιώτης (Ηπείρου)-Μάνος (Άρτας))

15:00 (Δημοτικό Αμυνταίου) Ερμής Αμυνταίου – Καστοριά (Γιουματζίδης, Δεμερτζής-Δέλλιος (Πέλλας))

15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Λευκίμμη (Κέκελος, Σουζάς-Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Αμφιλοχίας) Νέος Αμφίλοχος – Μακεδονικός Φούφα (Ζαμπαλάς, Αντωνίου-Λιόντος (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Κομποτίου) Σκουφάς Κομποτίου – Πανλευκάδιος (Γιούργας, Σκορδίλης-Μιχαλάς (Κέρκυρας))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας (Καδδάς, Βασιλόπουλος-Ζούλης (Αχαΐας) )

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

4ος όμιλος

14η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Διστόμου) Αμβρυσσέας Διστόμου – Διγενής Νεοχωρίου (Ιωαννίδης, Κορώνας-Παγουρτζής (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Θήβα (Ρούσης (Θεσσαλίας), Κουρέντας-Μανασής (Τρικάλων))

15:00 (Δημοτικό Ιτέας) Αστέρας Ιτέας – Βόλος (Γκιάφης, Τριανταφύλλου-Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – Οπούντιος Μαρτίνου (Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Τζάνης (Τρικάλων), Κάνιουρας (Καρδίτσας))

15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Βελούχι (Τσιοφλίκη, Στάικος-Παραφέστας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου (Γκαραγκάνης, Σαλτσίδης-Μηνούδης (Πέλλας))

Ρεπό: Αλμυρός

5ος όμιλος

11η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος (Ρούσσος,

Κωνσταντόπουλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Μολάων) Αστέρας Βλαχιώτη – Αχαϊκή (Καλογεράκος (Ζακύνθου), Καραλής, Καραμέρος (Ηλείας))

15:00 (Δημοτικό Βραχνέϊκων) Διαγόρας Βραχνέϊκών – Παλληξουριακός (Τουρλομούσης, Αθανασοπούλου, Καρβούνης (Μεσσηνίας))

15:00 («Σταύρος Παπαδόπουλος») Καλαμάτα – Λεωνίδιο (Λιαρός, Καφετζόπουλος, Σόβολος (Λακωνίας))

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου (Καλανζής, Κολιάκος, Καρφίτσας (Αθηνών))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός (Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας))

6ος όμιλος

11η αγωνιστική

Κυριακή (7/1)

15:00 (Δημοτικό Ασπροπύργου) Ασπρόπυργος – Κερατσίνι (Περράκης, Δέτση (Αθηνών), Ψύλλος (Λέσβου))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Εθνικός – Ρόδος (Παπαδόπουλος, Μεσσήνης, Οικονόμου (Αχαΐας))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Ζευγολατιό (Αντωνίου, Δουλγεράκης, Καλλής (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Κιάτου) Πέλοπας Κιάτου – Ιάλυσος Ρόδου (Βεργέτης,Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας))

Δευτέρα (8/1)

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Διαγόρας Ρόδου – Λουτράκι (Παπαποστόλου, Αργύρης, Δάλλας (Εύβοιας))

Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος

Σάββατο (6/1)

15:00 (Δημοτικό Αλιβερίου) Ταμυναϊκός – Αιολικός (Αλιάγας, Πλάκας,Παύλος (Δυτικής Αττικής))

Κυριακή (7/1)

13:30 ( Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας (Στάμος, Λιαμπότης, Κωστούλας (Αθηνών))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Θύελλα Ραφήνας – Χαλκίδα ( Ντάουλας, Πρέντζας, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής))

15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας (Κόλλιας, Νενεκούμης, Λυκομήτρος (Αργολίδας))

Τετάρτη (10/1)

15:00 (Διαγόρα Αγίας Παρασκευής) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου (Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου),Κορακίδας (Αθηνών),Τσέτσος (Δωδεκανήσου))

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

8ος όμιλος

11η αγωνιστική

15:00 (Ηφαίστου) Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά (Καλογερόπουλος, Λυμπερόπουλος, Νικολάου (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας (Βισκαδούρος, Δασκαλάκης,Παπαδάκης (Ηρακλείου))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – Ατσαλένιος (Κακριδής,Γιαννίκος, Τζιλίρης (Πειραιά))

15:00 (Βουζουνεράκειο) ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου (Μανδαλενάκης, Σφακιανάκης,Ελευθεράκης (Ηρακλείου))

15:00 (Δημοτικό Καντάνου) Παλαιόχωρα – Αιγάλεω (Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής), Μαυρουδής, Τρουλινός (Ηρακλείου))

Ρεπό:Ηρόδοτος