Γ΄Εθνική : Τα αποτελέσματα

Δείτε τι έγινε σήμερα στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής…

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 3-1
Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός 2-1
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 3-1
Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού 0-0
Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0

Ρεπό: Πανσερραϊκός

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός 2-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας Οριστική διακοπή λόγω επεισοδίων στο 18?
Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνας

3ος όμιλος

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0
ΑΟ Σελλλάνων-ΑΟ Ποταμιάς 2-1
ΓΣ Αλμυρού-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-2
Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη 4-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου 3-2
Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά 5-2

4ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός 3-1
Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου 3-1
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 1-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 2-2
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1
ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής 3-2

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Κηφισιά 3-1
Ερμής Κορυδαλλού-Άνω Μερά 1-2
Καλλιθέα-Ακράτητος 3-0
Άγιοι Ανάργυροι-Εθνικός 0-1
Κερατσίνι-ΑΕ Μοσχάτου 1-2
Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου 1-2
Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος 1-1

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός 1-1
Μαρκό-Παναρκαδικός 3-1
Αήττητος Σπάτων-Νέα Αρτάκη 2-0
Αχαρναϊκός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2
Κόρινθος ’06-Παλληνιακός 0-2
Θύελλα Ραφήνας-Ρόδος 1-1

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

7ος όμιλος

Παναργειακός-ΑΟ Τσιλιβή 2-2
Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρδας 3-1
Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-3
Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 0-4
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0
Ερμιονίδα-Ναύπλιο 2017 2-1
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-0

8ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή 1-4
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 0-1
Ρεθυμνιακός-Πανακρωτηριακός 2-2
Ατσαλένιος-Γιούχτας 1-1

Ρεπό: Ηρόδοτος