Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων

50

Δείτε τα αποτελέσματα στους οχτώ μίλους της Γ’ Εθνικής για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

1ος όμιλος
Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0
Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-2
Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-3
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου 1-2
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-2
Τετάρτη 16/01
ΑΕ Καλαμπακίου – Πανσερραϊκός (15:00)

2ος όμιλος
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου 2-2
ΠΟ Τρίγλιας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Αγροτικός Αστέρας – Μελιτέας Μελίτης 2-1
Τετάρτη 16/01
Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Κυμίνων (15:00)
Ερμής Αμυνταίου – ΑΠΕ Λαγκαδά (15:00)
ΑΣ Γιαννιτσών – Βέροια (15:00)

3ος όμιλος
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Φούφας 1-2
Κρόνος Αργυράδων – Θεσπρωτός 0-0
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Σιάτιστας 5-0
Σούλι Παραμυθιάς – Γρεβενά Αεράτα 4-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-1
Θησέας Αγριάς – Νίκη Βόλου 0-2
ΑΟ Στυλίδας – ΑΟ Σελλάνων 0-1
Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Τετάρτη 16/01
ΑΣ Μετέωρα – Αστέρας Ιτέας (15:00)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Αλμυρού (15:00)

Πιερικός – Απόλλων Μακρυχωρίου (15:00)

5ος όμιλος
ΟΦ Ιεράπετρας – Επισκοπή 2-1
Προοδευτική – Εθνικός 1-1
Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης (αναβολή)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ιωνικός 1-2
Κερατσίνι – Ατρόμητος Πειραιά 3-1
Δευτέρα 14/1
Ατσαλένιος – Παλαιόχωρα (15:00)
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος
Παναιγιάλειος – Διαγόρας 0-2
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-1
Παλληνιακός – Ιάλυσος 0-2
Πανηλειακός – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Νίκη Τραγανού 0-2
Φοίβος Κρεμαστής – Πανμοβριακός 0-2
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος 
13η αγωνιστική
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος 1-0
Απόλλων Ερέτριας – Αιγάλεω 0-6
Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός 2-2
Καλλιθέα – Αιολικός 0-0
Χαραυγιακός – Θύελλα Καμαρίου 2-0
ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΟ Χαλκίδας 1-0

8ος όμιλος
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Εικοσιμίας (αναβολή)
Καλαμάτα – Ένωση Λέρνας 2-0
Παναργειακός – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1
Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
ΑΟ Κατασταρίου – Μανδραϊκός 1-0
Παναρκαδικός – Ερμιονίδα (αναβολή)
ΑΕ Πελλάνας – Πάμισος 3-1