Γ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα- Βαθμολογίες

41

Ολοκληρώθηκε  το πρώτο «πιάτο» της ενδέκατης αγωνιστικής των ομίλων της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής που έγιναν το Σάββατο είναι τα εξής:

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 0-0

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 9/12

Ασπίς Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 9/12

ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης 9/12

Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου 9/12

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός 9/12

Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς 9/12

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 αγώνες)

Νέστος Χρυσούπολης 24

Καβάλα 23

Αετός Ορφανού 21 -11αγ

Άρης Αβάτου 18 -11αγ

Ορφέας Ξάνθης 17

Αλέξανδρος Κιλκίς 16

Κεραυνός Πέρνης 15

Πανσερραϊκός 15

Απόλλων Παραλιμνίου 11

Εθνικός Αλεξανδρούπολης 9

Εθνικός Σιδηροκάστρου 8

ΠΑΟ Κοσμίου 7

ΑΕ Καλαμπακίου 7

Ασπίς Ξάνθης 7

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς 9/12

Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά 9/12

Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκός 9/12

ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας 9/12

Λαγκαδάς-Μελιτεύς Μελίτης 9/12

Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων 9/12

Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου 9/12

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 αγώνες)

Άρης Παλαιοχωρίου 24

Βέροια 18

ΠΟ Τρίγλιας 18

Νίκη Αγκαθιάς 18

Αγροτικός Αστέρας 17

ΑΣ Γιαννιτσά 16

Αλμωπός Αριδαίας 14

Μακεδονικός 14

Εδεσσαϊκός 12 -9αγ.

Ολυμπιακός Κυμίνων 10

Λαγκαδάς 9

Ερμής Αμυνταίου 6

ΠΑΟ Κουφαλίων 6

Μελιτεύς Μελίτης 5 -9αγ.

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα-Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 9/12

Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών 9/12

Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας 9/12

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστας 9/12

Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα 9/12

Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας 9/12

Ρεπό: Σούλι Παραμυθίας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Μακεδονικός Φούφα 21 -10αγ.

Ναυπακτιακός Αστέρας 16 -9αγ.

ΑΕ Λευκίμμης 15

Θεσπρωτός 15 -9αγ.

Τηλυκράτης 15

Κρόνος Αργυράδων 14 -9αγ.

Αχέρων Καναλακίου 14 -9αγ.

Σούλι Παραμυθίας 13 -9αγ.

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 13 -10αγ.

Θρίαμβος Σερβιανών 10

Μακεδονικός Σιάτιστας 2

Γρεβενά Αεράτα 2

ΑΟ Φλωριάδας -1 -9αγ.

* ΑΟ Φλωριάδας και Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας έχουν -3 βαθμούς.

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 9/12

Θησέας Αγριάς-Πιερικός 9/12

Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου 9/12

ΑΟ Στυλίς-Μετέωρα 9/12

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας 9/12

Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 9/12

Απόλλων Μακρυχωρίου-Αλμυρός 9/12

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 αγώνες)

Ολυμπιακός Βόλου 28

Νίκη Βόλου 26

Μετέωρα 21

Αλμυρός 19

Απόλλων Μακρυχωρίου 14

Αστέρας Ιτέας 13

ΑΟ Σελλάνων 12

Θησέας Αγριάς 11

ΑΟ Στυλίς 11

Οικονόμος Τσαριτσάνης 10

Πιερικός 10

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9

Φωκικός 8

Αναγέννηση Καρδίτσας 0

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική 9/12

Γιούχτας-ΑΕΕΚ 9/12

Κερατσίνι-Ατσαλένιος 9/12

Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιοχώρας 9/12

ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Επισκοπής 9/12

Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά 9/12

Ρεπό: Ιεράπετρα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 9 αγώνες)

Ιεράπετρα 24 -10αγ.

Εθνικός Πειραιά 22

Γιούχτας 15

ΑΟ Επισκοπής 15

Κερατσίνι 14

Ατσαλένιος 12

Ιωνικός 12

ΑΕΕΚ 11

Αμπελακιακός 11

ΑΟ Παλαιοχώρας 10

Προοδευτική 7 -10αγ.

Ατρόμητος Πειραιά 6 -10αγ.

ΑΕ Νεάπολης 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Διαγόρας Ρόδου-Παμβουπρασιακός 2-1

Ιάλυσος-Πανμοβριακός 9/12 (12:45)

Νίκη Τραγάνου-Διαγόρας Βραχνέικων 9/12

Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας 9/12

Παναιγιάλειος-Πανηλειακός 9/12

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 9/12

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 9 αγώνες)

Ιάλυσος 22

Διαγόρας Ρόδου 22 -11αγ.

Παλληνιακός 17

Παμβουπρασιακός 16 -11αγ.

Πανηλειακός 14

Διαγόρας Βραχνέικων 13

Νίκη Τραγάνου 11

Θύελλα Ραφήνας 11

Πανμοβριακός 10

Αχαρναϊκός 10

Παναιγιάλειος 10

Φοίβος Κρεμαστής 7 -10αγ.

Αστέρας Αμαλιάδας 2

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός-Αιολικός 9/12 (11:00)

Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου 9/12

ΑΟ Αγ. Αναργύρων-Καλλιθέα 9/12

Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας 9/12

Χαλκίδα-Χαραυγιακός 9/12

Ηλυσιακός-Αιγάλεω 9/12

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 9 αγώνες)

Αιγάλεω 25

Ηλυσιακός 18

ΑΟ Αγ. Αναργύρων 16

Αιολικός 14

Πανθηραϊκός 13

Χαλκίδα 12

Άγιος Ιερόθεος 11

Θύελλα Καμαρίου 11

Κόρινθος 8

Καλλιθέα 8

Χαραυγιακός 6

Απόλλων Ερέτριας 4

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας 9/12 (11:00)

Λέρνα-Αμβρυσσέας 9/12

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισσος Μεσσήνης 9/12

Ερμιονίδα-Πέλλανας Καστορείου 9/12

Καλαμάτα-Ένωση Ασπροπύργου 9/12

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός 9/12

Παναρκαδικός-ΑΟ Ύπατου 9/12

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 αγώνες)

Καλαμάτα 30

Ένωση Ασπροπύργου 23

Παναργειακός 22 -9αγ.

Ερμιονίδα 16

ΑΟ Κατασταρίου 14 -9αγ.

Μανδραϊκός 14

Πέλλανας Καστορείου 14

Αμβρυσσέας 13

ΑΟ Ύπατου 12

Παναρκαδικός 12

Αστέρας Βλαχιώτη 8

Λέρνα 6 -9αγ.

ΑΟ Εικοσιμίας 1 -9αγ.

Πάμισσος Μεσσήνης 1