Γ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα

51

Ολοκληρώθηκε η τρίτη αγωνιστική της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, με τον Αγροτικό Αστέρα αλλά και τον Μακεδονικό να γνωρίζουν ήττες, στον δεύτερο όμιλο.

Αναλυτικά, όλα τα αποτελέσματα: 

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης 1-0
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Άρης Αβάτου – Καβάλα 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης 4-1
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης 1-2
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-2

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Λαγκαδάς 1-0
Βέροια – ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός 3-2
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά 1-2

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός 2-1
Α.Ο. Φλωριάδας – Α.Ε. Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης 1-1
Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Σούλι Παραμυθίας – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Νίκη Βόλου 1-1
Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα 1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός 2-1
Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς 1-0
Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0
(13/10) Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός 5-1

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Α.Ε. Νεάπολης 1-0
Εθνικός – Αμπελακιακός 1-0 (ΦΩΤΟ)
Ιωνικός – Κερατσίνι 0-1
Παλαιόχωρα – Γιούχτας 0-2
Ατσαλένιος – Προοδευτική 1-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0
Ρεπό: Επισκοπή

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας 0-0
Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαρναϊκός 2-0
Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος 1-4
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός 0-3
Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 3-2
Ρεπό: Πανμοβριακός

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου 1-4
Κόρινθος – Αιολικός 0-1
Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω 1-1
Άγιος Ιερόθεος – Χαλκίδα 3-0
Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός 2-0
Χαραυγιακός – Καλλιθέα 2-0

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αμβρυσσέας – Α.Ο. Κατασταρίου 0-0
Α.Ο. Εικοσιμίας – Καλαμάτα 0-4
Α.Ο. Υπάτου – Πέλλανας Καστορείου 0-1
Παναργειακός – Ασπρόπυργος 1-0
Ερμιονίδα – Λέρνα 1-0
Πάμισσος Μεσσήνης – Μανδραϊκός 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός 2-2