Το Αρμενία-Ελλάδα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις

Το σημερινό (15/11) ματς της Εθνικής μας ομάδα με την Αρμενία στο Αρεβάν (στα πλαίσια των προκριματικών του Euro 2020) θα ξεκινήσει στις 19:00 και θα μεταδοθεί ζωντανά από το «Open TV» (αλλά και από την Cosmote Sport).

Επίσης το σημερινό τηλεοπτικό μενού περιλαμβάνει τη «μάχη» του Τσιτσιπά με τον Ναδάλ, δοκιμαστικά σε MOTO GP και «Formula 1» αλλά και αγώνες της Euroleague.

Αναλυτικά:

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Βαλένθια

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Βαλένθια

13:45 Eurosport 1
Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Βαλένθια

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Βαλένθια

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

16:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1
2019 – Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο Round Robin

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Βαλένθια

17:30 ΕΡΤ Sports HD
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Νορβηγία – Νήσοι Φερόες Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Φινλανδία – Λιχτενστάιν Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αρμενία – Ελλάδα Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 OPEN TV
Αρμένια – Ελλάδα Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτε Turkish Airlines EuroLeague

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD
2019 MotoGP Championship Global Series Βαλένθια, Ισπανία

19:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

20:00 Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν EuroLeague

21:30 Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Ζάλγκιρις EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Ελβετία – Γεωργία Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Δανία – Γιβραλτάρ Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Ρουμανία – Σουηδία Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ισπανία – Μάλτα Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ιταλία Euro 2020 – Προκριματικά

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Αλεξάντερ Ζβέρεφ Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο

22:00 Novasports 2HD
Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague