Στη σέντρα κι οι γυναίκες

23

Της Αναστασίας Σπύρτου

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί η κλήρωση της Α’ Κατηγορίας του Πρωταθλήματος ποδοσφαίρου γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015. Με εντός έδρας αναμετρήσεις ξεκινούν τόσο ο ΠΑΟΚ όσο και ο Άρης τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις, απέναντι σε Ατρόμητο και

Το πρόγραμμα αναλυτικά:

1η Αγωνιστική – 19/10/2014, 16.00 (10η 1/2/2015)

Βόλος 2004 – Αμαζόνες Δράμας

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Χανιά

Ελπίδες Καρδίτσας – Νέες Εργοτέλη

Ίκαρος Πετρωτού – ΑΕ Γλυφάδας

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών

2η Αγωνιστική – 26/10/2014, 15.00 (11η 15/2/2015)

Αμαζόνες Δράμας – Ελπίδες Kαρδίτσας

Άρης Θεσσαλονίκης – Βόλος 2004

ΑΕ Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών

Νέες Εργοτέλη – ΠΑΟΚ

ΑΟ Χανιά – Ίκαρος Πετρωτού

3η Αγωνιστική – 2/11/2014, 15.00 (12η 1/3/2015)

Βόλος 2004 – Ελπίδες Καρδίτσας

Ίκαρος Πετρωτού – Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ – Αμαζόνες Δράμας

Ατρόμητος Αθηνών – ΑΟ Χανίων

ΑΕ Γλυφάδα – Νέες Εργοτέλη

4η Αγωνιστική – 9/11/2014, 15.00 (13η 8/3/2015)

Αμαζόνες Δράμας – ΑΕ Γλυφάδας

Άρης Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Ελπίδες Καρδίτσας – ΠΑΟΚ

Ίκαρος Πετρωτού – Βόλος 2004

ΑΟ Χανίων – Νέες Εργοτέλη

5η Αγωνιστική – 23/11/2014, 15.00 (14η 15/3/2015)

Βόλος 2004 – ΠΑΟΚ

Αμαζόνες Δράμας – ΑΟ Χανίων

Ατρόμητος Αθηνών – Ίκαρος Πετρωτού

ΑΕ Γλυφάδας – Ελπίδες Καρδίτσας

Νέες Εργοτέλη – Άρης Θεσσαλονίκης

6η Αγωνιστική – 7/12/2014, 15.00 (15η 5/4/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης – Αμαζόνες Δράμας

Ελπίδες Καρδίτσας – ΑΟ Χανίων

Ίκαρος Πετρωτού – Νέες Εργοτέλη

ΠΑΟΚ – ΑΕ Γλυφάδας

Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος 2004

7η Αγωνιστική – 21/12/2014, 15.00 (16η 19/4/2015)

Αμαζόνες Δράμας – Ίκαρος Πετρωτού

Ελπίδες Καρδίτσας – Άρης Θεσσαλονίκης

ΑΕ Γλυφάδας – Βόλος 2004

Νέες Εργοτέλη – Ατρόμητος Αθηνών

ΑO Χανίων – ΠΑΟΚ

8η Αγωνιστική – 11/1/2015, 15.00 (17η 3/5/2015)

Βόλος 2004 – Νέες Εργοτέλη

Ίκαρος Πετρωτού – Ελπίδες Καρδίτσας

ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκης

Ατρόμητος Αθηνών – Αμαζόνες Δράμας

ΑΟ Χανίων – ΑΕ Γλυφάδας

9η Αγωνιστική – 18/1/2015, 15.00 (18η 10/5/2015)

Βόλος 2004 – ΑΟ Χανίων

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Γλυφάδας

Ελπίδες Καρδίτσας – Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ – Ίκαρος Πετρωτού

Νέες Εργοτέλη – Αμαζόνες Δράμας