Ο «Γολγοθάς» του Αρη

Με την Καστοριά θα κάνει πρεμιέρα ο Αρης στο φετινό πρωτάθλημα της Φούτμπολ Λιγκ 2, βαδίζοντας σε άγνωστα και δύσβατα μονοπάτια.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Άρης – Καστοριά

Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Καβάλα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου

Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός

Απόλλων Αρναίας –Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Καμπανιακός – Άρης

Καστοριά – Εθνικός Αγιονερίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καβάλα – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου

Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Φιλώτα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Πανσερραϊκός – Απόλλων Αρναίας

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός

Δόξα Δράμας – Καστοριά

Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Απόλλων Αρναίας – Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης

Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Δράμας

Καμπανιακός – Άρης Ακροποτάμου

Καστοριά – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Καβάλα – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Άρης – Δόξα Δράμας

Άρης Ακροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αγιονερίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός

Απόλλων Αρναίας – Καστοριά

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Άρης Ακροποτάμου – Άρης

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας

Καμπανιακός – Πανσερραϊκός

Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα

Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου

Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Άρης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης Ακροποτάμου

Απόλλων Αρναίας – Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά

Ορφέας Ελευθερούπολης – Καβάλα

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρναίας

Άρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καμπανιακός – Καβάλα

Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Άρης – Απόλλων Αρναίας

Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας

Καβάλα – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αγιονερίου

Καστοριά – Καμπανιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Άρης

Απόλλων Αρναίας – Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Ακροποτάμου – Καβάλα

Δόξα Δράμας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καστοριά

Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Άρης – Θύελλα Φιλώτα

Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας

Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ορφέας Ελευθερούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Καστοριά – Άρης Ακροποτάμου

Καμπανιακός – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Έβρος Σουφλίου – Άρης

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Καβάλα

Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός

Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου

Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Έβρος Σουφλίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Θύελλα Φιλώτα

Καστοριά – Πανσερραϊκός

Καμπανιακός – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας – Άρης Ακροποτάμου

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Καβάλα – Άρης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Έβρος Σουφλίου – Καστοριά

Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου

Απόλλων Αρναίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Ακροποτάμου

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Άρης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Καστοριά – Καβάλα

Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Άρης Ακροποτάμου – Απόλλων Αρναίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος