Κοζανίτης με την Θύελλα Φιλώτα

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής. Την αναμέτρηση του Άρη με την Θύελλα Φιλώτα στην Φλώρινα θα διευθύνει ο Κοζανίτης Καρατέρπος με βοηθούς τους Ιωαννίδη και Τζιουβάρα από τον ίδιο σύνδεσμο. Αναλυτικά:

1ος όμιλος
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Μαρόπουλος, Κελεσίδης (Ημαθίας), Αϊναλής (Μακεδονίας)

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Καμπανιακός
Παρχαρίδης (Δράμας), Καμπερίδης (Καβάλας), Ζιγκερίδης (Σερρών)

Καστοριά – Έβρος Σουφλίου
Μάντζιος, Κόλλιας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Βουρνέλης, Καζατσκίδης, Λιάρης (Μακεδονίας)

Θύελλα Φιλώτα – Άρης
Καρατέρπος, Ιωαννίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου
Κουμπαράκης (Θράκης), Κρυώνας (Σερρών), Ζήρδας (Δράμας)

Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Τρακαλιάνης, Γκαϊντατζής, Καμπούρης (Σερρών)

Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
Δραγάτης, Μαλανδρής, Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς
Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Τίκας (Καρδίτσας), Τζάνης (Τρικάλων)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Άρτας
Τσιάκος (Θεσπρωτίας), Γραικός, Σκορδίλης (Κέρκυρας)

Κοζάνη – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Παλιούρας, Κούλα, Παπαναστασίου (Μακεδονίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οπούντιος Μαρτίνου
Θεολόγου (Πέλλας), Γιάντσης (Ημαθίας), Κεσίσογλου (Πέλλας)

Βατανιακός – Λευκάδια
Τσετσίλας, Μωυσιάδης, Στεφούλης (Γρεβενών)

Θεσπρωτός – Πυρσός Γρεβενών
Αθανασίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)

Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Τσιοφλίκη, Ακρίβος, Μάνος (Λάρισας)

Mακροχώρι – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

3ος όμιλος
Λουτράκι – Μανδραϊκός
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Καραλής (Ηλείας), Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)

Αχαϊκή – Πανελευσιανιακός
Ψυχούλας (Βοιωτίας), Μπούνος (Φωκίδας), Καραγιάννης (Φθιώτιδας)

Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός
Νίκας, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Σταματάκος (Λακωνίας)

Δόξα Νέας Μανωλάδας – Βύζας Μεγάρων
Κόλλιας (Αργολίδας), Τσιρίνης (Αχαΐας), Σκούρτης (Κορινθίας)

Παναρκαδικός – Παναργειακός
Παπαδόπουλος, Γκαβέρας, Οικονόμου (Αχαΐας)

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας
Σχίζας, Νιδριώτης, Ταμαλής (Αθηνών)

Κύμη – Καλαμάτα
Τσαγκαράκης (Κορινθίας), Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Πυργάκης (Κορινθίας)

4ος όμιλος
Γιούχτας – Αστέρας Βάρης
Γαβρίλης (Αθηνών), Παπαδοπετράκης, Πάγκαλος (Λασιθίου)

Ηλυσιακός – Ιωνικός
Γκοβέσης, Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας), Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)

Κισσαμικός – Νέα Ιωνία
Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Μαυραντωνάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Εθνικός
Μπακογιάννης (Αθηνών), Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ατρόμητος Πειραιά
Κετεσίδης, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Τζάκος (Αθηνών)

Ηρόδοτος – Κηφισιά
Κασσελάκης (Χανίων), Γκολές (Πειραιά), Νάκος (Δυτικής Αττικής)

Γλυφάδα – Τριγλία Ραφήνας
Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου), Κουτσουμπού, Κιόσης (Πειραιά).