Οι διαιτητές στη Super League 2

Μαζί με τους διαιτητές της 13ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League (δείτε ΕΔΩ) ανακοινώθηκαν και αυτοί της Super League 2.

Αναλυτικά:

Βόρειος όμιλος

Παρασκευή (11/11)

15:15 ΠΑΟΚ Β’ – ΑΕΛ

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καρασαββαΐδης, Σακάλογλου (Καβάλας)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

15:15 Νίκη Βόλου – Βέροια

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Δεδικούσης, Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)

Σάββατο (12/11)

15:00 Απόλλων Λάρισας – Μακεδονικός

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Πριόνας (Εύβοιας)

4ος: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)

Κυριακή (13/11)

15:00 Διαγόρας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Βοηθοί: Μαραθωνίτης, Μητροφάνης (Αθηνών)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

15:00 Ηρακλής Λάρισας – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Μάνασης (Τρικάλων)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

15:00 Θεσπρωτός – Παναθηναϊκός Β’

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Μπουζατζίδης, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

4ος: Γιούργας (Κέρκυρας)

Δευτέρα (14/11)

15:00 Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Νταβέλας, Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Φουστάνας (Μακεδονίας)

Νότιος όμιλος

Σάββατο (12/11)

13:45 Ολυμπιακός Β’ – Καλαμάτα

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

15:00 ΑΕΚ Β’ – Ηλιούπολη

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κόττορος, Δέτση (Δωδ/σου)

4ος: Τσατσούλης (Αθηνών)

Κυριακή (13/11)

15:00 Ηρόδοτος – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Δακαλομαρκάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

15:00 Παναχαϊκή – Επισκοπή

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Κύριος, Τσούκας (Αρκαδίας)

4ος: Κόκκορης (Αρκαδίας)

15:00 Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΠΑΟ Ρουφ

Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Γούρνιας (Αν. Αττικής), Παύλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

15:45 Κηφισιά – Αιγάλεω

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Ίσσα, Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Στεργιώτης (Αθηνών)

 Δευτέρα (14/11)

15:15 Προοδευτική – Καλλιθέα

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου, Ζούλης (Αχαΐας)

4ος: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)