O ΠΑΟΚ έκανε το μεγάλο «μπαμ» με την απόκτηση του Κέβιν Πόρτερ Τζούνιορ, με δεκάδες φίλους του Δικεφάλου να βρίσκονται στο «Μακεδονία Παλάς» για να υποδεχθούν τον Αμερικανό σταρ.
Μάλιστα, ένας εξ αυτών έφερε και μια φανέλα των Χιούστον Ρόκετς, την οποία ο Πόρτερ προφανώς και υπέγραψε.
Δείτε φωτογραφίες από την άφιξη:
ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ ΠΟΡΤΕΡ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ (MEGAPRESS / ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ ΠΟΡΤΕΡ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ (MEGAPRESS / ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ ΠΟΡΤΕΡ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ (MEGAPRESS / ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ ΠΟΡΤΕΡ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ (MEGAPRESS / ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ ΠΟΡΤΕΡ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ (MEGAPRESS / ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)